Іноземець приховав від волинських  митників незадекларовану  валюту

Іноземець приховав від волинських митників незадекларовану валюту

Волинь

Волинські митники в ПП «Ягодин» вилучили в іноземця 23 тис Євро через недекларування валюти. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

Громадянин Німеччини смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» намагався вивезти з України загалом 23 тисячі Євро готівкою. Волинські митники з’ясували це під час перерахунку пред’явлених ним купюр у пункті пропуску Ягодин.

Постанова Правління Національного банку України  визначає межу дозволеної до вивезення готівки в еквіваленті до 10 тисяч Євро. Таким чином, у  чоловіка вилучили різницю – 13 тисяч Євро. Санкції статей 471,472 Митного Кодексу України передбачають за таке порушення конфіскацію надміру валюти та накладення штрафу в розмірі його повної вартості. Оскільки порушник – нерезидент, стягнення штрафу з якого може бути ускладеним, у нього тимчасово, до винесення остаточного рішення судом, вилучили ще й наявні під час перетину кордону 10 тисяч Євро, для забезпечення позовних вимог.

До слова, за 2018 рік посадовими особами управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС була припинена 41 спроба незаконного переміщення валюти на суму понад 3,2 млн гривень.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×