Волинські патрульні і представники бізнесу потурбувалися про великодні подарунки особливим  сім’ям

Волинські патрульні і представники бізнесу потурбувалися про великодні подарунки особливим сім’ям

Волинь

Сьогодні (26 квітня)  інспектори патрульної поліції Волині  разом з представниками місцевого бізнесу відвідали кілька сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і де виховується разом 24 дитини. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Цим сім’ям  відвезли великодні корзини, наповнені фруктами, овочами, соками, солодощами, крашанками і, звичайно, панеттонами-пасками від Ковельського хлібокомбінату.
Крім того, меценати подбали про чудові іграшки для дітей, а патрульні – про світловідбиваючі елементи та брошурки про правила дорожнього руху й особисту безпеку.

Усі родини, які  відвідали патрульні поліцейські разом з представниками бізнесу, були вдячними за отримані і продукти до святкового столу, і іграшки, і особливу увагу.

Жінка літнього віку розповіла про 16-річного онука, який  пустився берега та просиджує днями у захаращеній квартирі. З ним провели профілактичну розмову та пообіцяли через місяць знову провідати, подивитись, чи зміниться в поведінці.

Дякував за увагу  тато трьох маленьких дітей, який виховує разом  з дідусем. Мама давно не з’являлась, очевидно, що двоє дівчаток та хлопчик відчувають брак материнської уваги, бо дуже тягнулись до жінки-інспекторки.

Дякували троє дітлахів, яких виховує лише бабуся, казали, що такі  подарунки тримають в руках вперше в житті. Діти охайні, доглянуті, пообіцяли добре вчитись та бути обережними.

Різні емоції переповнювали ініціаторів акції, але такі  зустрічі  не залишили нікого байдужими.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×