До тисячі Євро може заробити тракторист на Волині

До тисячі Євро може заробити тракторист на Волині

Волинь

Роль бізнесу, влади та професійної освіти у зростанні економіки Волині  обговорили науковці і працедавці на  засіданні круглого столу у Луцькому національному технічному університеті, -інформує прес-служба вишу.

Ринок праці на Волині  особливо потребує робітничих кадрів. А  успіху досягає та компанія, яка має фахівців своєї справи, -переконаний директор  обласного центру зайнятості Роман Романюк.

«Для успішного бізнесу потрібен досвідчений і кваліфікований спеціаліст. Нині у нашій базі центру зайнятості знаходиться майже 4 тисячі вакансій, 72% з яких - робітничі напрямки. Реально не вистачає цих людей, бо чимало з них поїхали для реалізації своїх вмінь і знань за кордон, тому  нам є над чим працювати. Втім науковий рівень завжди задає тон , і це та вершина, куди треба рухатися і чого прагнути», - наголошує Романюк.

За словами керівника обласного центру найбільш затребуваними вакансіями на Волині є продавці продовольчих і непродовольчих товарів, водії автотранспортних засобів, кухарі та бухгалтери, робітники сільськогосподарської сфери, зокрема, трактористи.

 Роман Романюк запевняє, що трактористи нині мають можливість отримувати конкурентну заробітну плату близько  тисячі євро, тому закликають потенційних працівників не гребувати можливістю успішно працевлаштуватися.

Крім того, Роман Романюк зазначає, що за станом на 1 квітня 2019 року на підприємствах області працюють майже 50 тисяч пенсіонерів, а це також потенційні вакансії для молодих людей.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×