Витворами «волинського Фаберже» милувалися на фестивалі у Затурцях

Витворами «волинського Фаберже» милувалися на фестивалі у Затурцях

Волинь

Шостий фестиваль народного мистецтва "Над Королівським Шляхом" відбувся 18 травня у Затурцях Локачинського району. Його  гостей вразила виставка унікальних робіт заслуженого майстра народної творчості з Володимира-Волинського Анатолія Бойка, ім’я якого занесене у „Книгу рекордів України”, -пише на сторінці у Фейсбук  Затурцівського меморіального музею імені В’ячеслава Липинського його директор Віталій Кушнір .

До Затурець приїхало багато поціновувачів народного мистецтва не лише з  Волинської області. Вони привезли сюди, крім святкового настрою, ще й  гарну погоду.

«Шкода, що фестиваль і досі залишається поза увагою  управління в галузі культури, -пише Віталій Кушнір.- Відрадно, що захід не випав з поля зору органів місцевого самоврядування. Привітання і схвальні відгуки пролунали від голів Затурцівської сільської та Локачинської районної рад. З приємнісю слід відзначити, що на свято до Затурець прибули також керівники Волинського краєзнавчого музею. Сподіваємося на їхню дієву допомогу у майбутньому».

На фестивалі присутні ознайомилися з роботами майстрів народної творчості, слухали українських народних і сучасних патріотичних пісень та пісень на слова Тараса Шевченка у виконанні професійних та аматорських колективів, окремих виконавців.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×