Дівчина з Нововолинська  отримала титул друга віце-місіс США та місіс Чорне море

Дівчина з Нововолинська отримала титул друга віце-місіс США та місіс Чорне море

Волинь

Конкурс Mrs. Globe (Місіс Земна куля) розпо13-го червня у Сполучених Штатах Америки. Свої враження з першого дня конкурсу Яна Власюк опублікувала на своїй сторінці у Facebook, -повідомляє БУГ.

“ Одночасно з конкурсом Mrs USA Globe проводиться конкурс MRS Globe Classic для жінок за 50, який проводять всього останні 4 роки. Тому ми мали можливість познайомитись з переможцями різних країн по титулу Classic.

Після репетицій нам дали 2 години на себе, щоб підготуватись до вечірнього івенту, тема якого була Goddess party. Вечірка була проведена для ближчого знайомства з усіма, ми мали можливість розповісти про себе і зустрітись з переможцями Mrs Globe 2018 і 2017, Татьяною Лавринович з Литви і Світланою Кузнєцовою з Білорусії. Також Laura Slifer, переможиця Mrs Globe Classic минулого року, з Америки, яка є нашим координатором”, – написала Яна.

Конкурс тривав три дні. В суботу, 16-го червня, відбувся фінал. Нагадаємо, Яна Власюк із Нововолинська, яка більше двох років проживає у США, стала переможницею штату Пенсильванія в рамках найпрестижнішого конкурсу світу серед дівчат після 25-ти років та заміжніх.

Тепер вона –друга віце-місіс США і місіс Чорне море.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×