Луцьк долучився до свята для людей з інвалідністю

Луцьк долучився до свята для людей з інвалідністю

Волинь

Луцьк у церкві “Фіміам” вперше долучився до організації свята “Night to Shine” для людей з інвалідністю, яке уже п'ять років організовують на шести континентах світу.
Організували свято згідно з офіційною програмою “Night to Shine”, автором та спонсором якої є фундація Тіма Тібоу із Сполучених Штатів Америки,- повідомляє Волинь POST.

Окрім Луцька,  свято паралельно відбувалося в  Київі, Львові та Одесі. Загалом же очікується, що подія охопить понад 700 міст на шести континентах світу, а учасниками стануть більш, аніж 100 тисяч людей з інвалідністю.
Головними натхненниками заходу у Луцьку стало подружжя Сергія та Наталії Больчуків, які свого часу створили поблизу Луцька реабілітаційний центр “Агапе”.
“Цього року ми вирішили долучитися до цього всесвітнього руху і тому проводимо це свято. Ми цінуємо людей з інвалідністю. Ми знаємо, що Бог їх любить і має для них особливий план. Ми хочемо показати для всіх людей, що ці люди є цінні. До свята залучили 79 почесних гостей та близько 150 волонтерів. Наші волонтери - це люди з різних церков Луцька та області, а також меценати, які жертвували кошти, продукти на захід, перукарі та візажисти, які пожертвували тим, що прийшли і зробили зачіски та макіяж нашим гостям”, - розповіла Наталія Больчук.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×