Луцький завод «Мотор» потребує кадрів

Луцький завод «Мотор» потребує кадрів

Волинь

Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» потребує кваліфікованих працівників за професіями: налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, оператор верстатів з програмним керуванням, слюсар-ремонтник, токар, фрезерувальник, верстатник широкого профілю. Про це повідомляє сайт міської ради.

На замовлення провідного підприємства України, що спеціалізується на ремонті авіаційних турбореактивних двигунів четвертого і третього поколінь для сучасних бойових літаків, Луцький міський центр зайнятості запросив  безробітних громадян, які зацікавлені в здобутті професії, з метою отримання кваліфікації та в подальшому працевлаштуванні на даному підприємстві на ознайомлювально-навчальний семінар.

Всіх професій, які затребувані на заводі «Мотор», навчають в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Особливу увагу фахівців з інженерними спеціальностями привернули професії оператор верстатів з програмним керуванням, налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням.

Робота щодо укомплектування кадрами ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» триває.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!