На лікування лучан, хворих на цукровий діабет,  не вистачає 2 мільйонів гривень

На лікування лучан, хворих на цукровий діабет, не вистачає 2 мільйонів гривень

Волинь

У Луцьку на лікування людей, хворих на цукровий діабет, потрібно більше двох мільйонів. Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцькій міській раді сьогодні, 10 липня, -повідомляє Перший.

За словами директора департаменту фінансів Лілії Єлової, цільова субвенція для людей, хворих на діабет,  майже 4 мільйони, проте потрібно ще більше двох мільйонів. Ці гроші порадили знайти у місцевому бюджеті. 

«Міністерство охорони здоров’я усунулось від своїх обов’язків. Якщо держава бере на себе зобов’язання проплатити, то вони розраховують бюджет, а ми формуємо свій».

«Зараз нам кажуть, що з місцевого бюджету потрібно оплачувати роботу лікарів і так далі. Ніхто не цікавиться, чи є кошти, чи ми планувати. Ми гратимемо в такі нечесні ігри. Можливо, у держави є проблеми? То про це треба чесно говорити. Аби ми могли шукати кошти. Це не лише з охорони здоров’я, так само й з освітою. І йдетья не про 4, а про 100 мільйонів», -  резюмував секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!