На Волині - міжнародного конкурсу-пленеру «Луцький замок»

На Волині - міжнародного конкурсу-пленеру «Луцький замок»

Волинь

Обласний центр Волині вперше зустрічає учасників Міжнародного пленеру-конкурсу “Луцький замок”. Захід організувало керівництво департаменту культури Луцької міської ради спільно з викладачами художньої школи нашого міста, повідомляє прес-служба міської ради.

Пленери юних майстрів пензля в обласному центрі Волині , започатковані викладачами художньої школи, відбуваються ще з 2001 року. З того часу у Луцьку побувало понад 200 юних художників з різних регіонів України та зарубіжжя. Цього року до нашого міста приїхали учні та студенти спеціалізованих мистецьких навчальних закладів з дев'яти областей України, а також художники міст Бреста ( Білорусь) та Любліна (Республіка Польща). Роботи юних майстрів пензля оцінюватиме високопрофесійне журі, а переможці  отримають спеціальні нагороди від організаторів пленеру-конкурсу. Урочисте відкриття пленеру відбулося на території Державного історико-культурного заповідника “ Старий Луцьк". Впродовж трьох днів учасники пленеру малюватимуть різними техніками і засобами неповторну архітектуру Луцького замку та історичні пам'ятки нашого міста. Творчі роботи майстрів пензля залишаться в Луцьку, а кожен з учасників пленеру-конкурсу повезе додому гарні враження про наше місто.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!