На Волині тривають ремонти в дошкільних навчальних закладах

На Волині тривають ремонти в дошкільних навчальних закладах

Волинь

У літній період в дошкільних навчальних закладах намагаються виконати максимальні обсяги ремонтних робіт. Міська влада виділяє значні кошти на оновлення закладів освіти, аби навчально-виховний процес у них був максимально комфортним.

Відтак, за інформацією відділу інформаційної роботи міської ради, сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління освіти Зіновія Лещенко завітали у ДНЗ № 17, що на проспекті Перемоги, 9. Цей садочок відомий тим, що тут діяв власний міні - зоокуточок, у якому були різні види риб, птахів, черепахи тощо.

Нині ж, за словами директора закладу Світлани Кралі, аби збільшити кількість місць у дитячому садочку, вирішено зробити реконструкцію приміщень, де жили тварини, під групи. Вона зауважила, що на черзі у дитсадок цьогоріч перебуває більше 60 малюків. Завдяки проведенню ремонтних робіт, цьогоріч замість 25 діток сюди зарахують 55. Це значно скоротить чергу. За її словами, на ремонтні роботи з міського бюджету виділили більше 600 тисяч гривень. Усіх тварин, що жили у зоокуточку, розселили у дитячих групах.

Потому Ігор Поліщук та Зіновія Лещенко побували у дошкільному навчальному закладі № 19. Це один з найбільших садочків міста. Тут діє 14 груп. Проблемою цього закладу через застарілу систему опалення були холодні приміщення. Аби забезпечити комфортні умови для дітей, вихователі були змушені включати електрообігрівачі.

    

       

  

    

Теги: днз

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!