На Волині вшанували батьків прийомних сімей

На Волині вшанували батьків прийомних сімей

Волинь

У Ратнівському  районі - п'ять прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу. З нагоди Міжнародного дня сім’ї вже традиційно   з  батьками цих родин зустрілися керівники  району,-повідомляє прес-служба РДА.

Зокрема, дитячий будинок сімейного типу в селі Самари-Оріхові Миколи та Світлани Тарасюків,які ростять 11 дітей,  прийомні сім’ї Олександра та Світлани Тарасюків з села Самари, Віктора та Марини Романиків з смт Ратне, Ярослава та Раїси Шинкаруків із Здомишля, Олега та Вікторії Шумакових з Видраниці, Леоніда та Наталії Денисюків з Гірник. Кожен із представників прийомних сімей та ДБСТ розповів про себе та свою родину. Обговорили  проблемні питання, які виникають у прийомних сім’ях. Зокрема, це питання оздоровлення,  виховання, навчання, вікові особливості прийомних дітей, житлові питання.  Представників прийомних родин вшанували квітами і подарунками.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×