На Волині  єдиний район немає хворих на кір

На Волині єдиний район немає хворих на кір

Волинь

З початку року в області – 513 випадків кору. Хворіють на території усієї області, окрім Шацького району. Щоденно фіксують понад 30 нових хворих на кір.

Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

В структурі захворюваності зберігається співвідношення між дорослим та дитячим населенням – 46% та 54% відповідно. Найстаршому хворому 58 років. Кором захворіло два вчителя, два медичних працівники та 5 вагітних. Хворіють також працівники торгівлі, водії – по 3 особи за тиждень.

Найвищі показники захворюваності серед дітей у вікових групах 5-9 років – це діти, які вчасно не отримали другу дозу КПК та серед дітей раннього віку (до 1 року), що не отримали вакцинацію по віку.

Найбільше хворих зафіксовано в Луцькому районі (30 осіб), у  Луцьку (28 осіб), Рожищенському (17 осіб), Горохівському (15 осіб), Ранівському (9 осіб), Локачинському, Ківерцівському, Маневицькому районах (по 6 випадків), в інших районах – від 5 до 1.

Епідситуація з кору в Луцьку стабілізувалась. За останній тиждень кількість захворілих зменшилась вдвічі – 28 випадків проти 63 попереднього тижня.

З метою припинення поширення кору в Луцьку було відсторонено 1174 школярів від відвідування навчальних закладів, що стимулювало масові звернення в медичні заклади для отримання щеплень. Кабінети щеплень в дитячій поліклініці працюють навіть у вихідні.

Волинь забезпечена достатньою кількістю якісної вакцини КПК.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×