Почесному громадянину Нововолинська -88

Почесному громадянину Нововолинська -88

Волинь

 88 - річчя від дня народження відзначив почесний громадянин Нововолинська , Герой Соціалістичної Праці та кавалер знака «Шахтарська слава» трьох ступенів Володимир Якович Сівак. Його відвідали представники влади,  вручили імениннику квіти та подарунок, -повідомляє прес-служба міської ради.

Володимир Якович прибув  у молоде  місто на Волині у 50-х роках, коли воно лише почало будуватися, і розвідував тутешні поклади вугілля. Чимало років свого життя присвятив шахтарській праці. Трудився на нововолинських шахтах №3 та №9. Працював робітником очисного вибою, а згодом бригадиром. Керував комплексною бригадою із 46 чоловік, яка досягала високих результатів. З того часу назавжди пов’язав свою долю із Нововолинськом.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!