Подарунки для матусі виготовляли у волинському  музеї

Подарунки для матусі виготовляли у волинському музеї

Волинь

Напередодні  Дня Матері у Волинський краєзнавчий музей прийшло чимало дітей, які хотіли власноруч зробити подарунок для своїх матусь. Для них провела майстер-клас Олена Москалюк, керівник гуртка моделювання нитками «Клубочок ідей» відділу декоративно-прикладного мистецтва Палацу учнівської молоді, -повідомляє Музейний простір Волині.

 Діти виготовляли картинку з ниток і фетру «Сонячні кульбабки». Отримавши заздалегідь шматки фетру, нитки та інші матеріали, учасники захопилися творчістю: вирізували листочки, скручували стебельця, виготовляли сонячні квіточки. Цікавим елементом став метелик, на крильцях якого дівчатка записали побажання своїм матусям, висловили свою безмежну любов. Учасники отримали гарний весняний настрій та велике задоволення від своєї роботи. А їхні «Сонячні кульбабки», зроблені з любов’ю і від душі, стануть найкращим подарунком для рідних матусь.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!