Повідомили, чим отруїлися гості на волинському весіллі

Повідомили, чим отруїлися гості на волинському весіллі

Волинь

 ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України»  інформує, що завершується епідеміологічне розслідування  спалаху сальмонельозу, який виник після святкування 28.07.2018 року  весілля в «Садибі на джерелах» Ківерцівського району. З  інфекційної лікарні виписано  7 осіб,   залишилось на лікуванні ще 3 хворих. Всього захворіло 22 особи, бактеріологічно сальмонельоз підтверджено у 15 осіб.

 За результатами лабораторних  досліджень з 20 проб харчових продуктів сальмонелу виявлено в одній пробі (соус — майонез) та бактерії групи кишкової палички з зовнішнього середовища на  харчоблоці. Ймовірною причиною захворювань послужили продукти харчування, зокрема,   салати заправлені соусом – майонезом.

 За рекомендацією  лабораторного центру діяльність комплексу тимчасово припинялась для проведення  генерального прибирання та дезінфекції, проведення комплексу протиепідемічних заходів.

 З  тістечка домашнього приготування, принесеного замовниками, виділені бактерії групи кишкової палички та стафілококу. Встановлені порушення могли сприяти поширенню інфекції та виникненню спалаху сальмонельозу.    Матеріали розслідування передані до правоохоронних органів.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×