Проект «Сімейні молочні ферми» дійшов і до Волині

Проект «Сімейні молочні ферми» дійшов і до Волині

Волинь

Першою «ластівкою» на Волині нинішнього  року буде сімейна молочна ферма у Горохівському районі. Там  спільно з центром зайнятості відбулися навчальні семінари в  ОТГ. Про це інформує Департамент АПР облдержадміністрації.

Проект «Створення сімейних ферм» розпочав роботу у листопаді 2017 року на території Рівненської та Хмельницької областей. Реалізується він Кластером "Натуральне молоко", за підтримки ТОВ "УкрМілкІнвест".

На Рівненщині вже  відкрилися  сімейні молочні ферми (СМФ) в с. Стара Мощаниця Здолбунівського району на 10 голів ВРХ, родини Пузирьових у с.Рачин Дубенського району – відзначилося візитом посла Канади в Україні, що засвідчило публічне визнання важливості проекту, як в економічній, так і соціальній площині.

У 2018 році до проекту приєдналась Хмельницька область, де вже укладено договори на відкриття сімейних ферм з шістьма сім’ями, перші з яких було відкрито  у вересні.

На сьогодні в проекті 12 сімей, що планують утримувати понад 200 голів ВРХ, добова заготівля молока учасниками проекту становить до 3000 л на добу.

 В перспективі проект планує охопити Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку, Волинську та Івано-Франківську області і передбачає відкриття 200 СМФ та створення на їх базі кооперативів.

Все, що потрібно для участі у проекті: бажання і внутрішня згода родини;

Наявність приміщення для утримання ВРХ або земельної ділянки для будівництва ферми;

Бажано: мати досвід в утриманні корів;

Бажано: земля для кормів/випасу.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×