Рожищан кличуть на концерт задля порятунку травмованої в ДТП  дівчини

Рожищан кличуть на концерт задля порятунку травмованої в ДТП дівчини

Волинь

У суботу, 16 червня, об 16 год в приміщенні Рожищенського РД «Просвіта» відбудеться благодійний концерт, під час якого збиратимуть кошти на лікування важкотравмованої мешканки Переспи, -повідомляє  Район.Рожище.

17-річна мешканка села Переспа Поліщук Софії Михайлівни постраждала в результаті автомобільної аварії і знаходиться у важкому стані.

Діагноз: важка ЗЧМТ, забій головного мозку важкого ступеня з формуванням вогнищ у правій лобній частині, таламусі зліва в тім’яній ділянці. Стан після ЕРТЧ, видалення внутрішньо-мозкової гематоми правої півкулі мозочка. Забій органів грудної клітки, черевної порожнини, злам кісток правої гомілки. Задля порятунку дівчини і організовують концерт, зібрані кошти підуть на лікування Софії.

У  концерті братимуть участь: хор, солісти, групи та музиканти Церкви Адвентистів сьомого дня м. Ковеля. Організатори просять мешканців Рожища та району долучитися до благородної справи.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!