Ще один крок об’єднання зроблено: черевахівські депутати сказали «так» створенню ОТГ

Ще один крок об’єднання зроблено: черевахівські депутати сказали «так» створенню ОТГ

Волинь

У Черевасі відбулася позачергова сесія сільської ради, під час якої обговорювалося питання створення Маневицької ОТГ.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. 

На сесію прибули 11 із 12 депутатів сільської ради, представники Маневицької міської ради та радники Волинського ЦРМС Оксана Урбан та Катерина Степчук. 

Після обговорення було прийняте одноголосне рішення про об’єднання в Маневицьку об’єднану територіальну громаду.

Радники наголосили, що жителі зрозуміли, що не кожна сільська рада може об’єднатися із потужним фінансовим осередком.

Нагадаємо, що раніше відбулися громадські слухання у Черевасі, де жителі майже одноголосно прийняли рішення про об’єднання.

Додамо, що раніше відбулися громадські слухання у Маневичах щодо об’єднання із Черевахівською сільською радою. Під час неї жителі громади більшістю голосів прийняли позитивне рішення про ініціювання об’єднаня.

Фінансові показники потенційної Маневицької об’єднаної територіальної громади в складі двох рад, які не викликають застороги, оскільки власні доходи внаслідок об’єднання зростуть до понад 36 мільйонів гривень, а кількість жителів сягне 11 тисяч 595 осіб. Також власні доходи на одного жителів після об’єднання зростуть із 925 гривень до 3 тисяч 114 гривень внаслідок перерозподілу податків до новоствореної ОТГ. При цьому питома вага адміністративних видатків у розрізі власних доходів становитиме 14,18 % при рекомендованій до 20 %. Вище наведені показники свідчать про високу спроможність потенційної громади.

Нагадаємо, що на території Маневицького району уже функціонують Колківська та Прилісненська об’єднані територіальні громади.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!