«Швидку» сільській громаді Волині   подарував шведський меценат

«Швидку» сільській громаді Волині подарував шведський меценат

Волинь

Сьогодні , 8 жовтня,  у с.Озеро Ківерцівського району,  на території дитячого християнського табору “Берізка”, що діє при ВОБФ «Філіппус-Луцьк»,  представниками благодійної організації “Філіппус ”,  вручили  автомобіль швидкої допомоги.А  придбав його   швецький меценат Руне Графстром, -повідомляє  сайт Ківерцівської РДА.

Подарована “швидка” забезпечуватиме потреби жителів Тростянецької сільської ради, а в майбутньому – Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

В Україні благодійна організація “Філіппус” працює з 1992 року, сьогоднішній візит в Україну 111. Громадам та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, за цей час надано дуже багато допомоги. 

Голова РДА  Валерій Ткачук  подякував благодійникам за  допому громаді району.  Висловив впевненість, що автомобіль швидкої допомоги буде  корисним  сільським жителям.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!