У Володимирі-Волинському урочисто зустріли зенітників з АТО

У Володимирі-Волинському урочисто зустріли зенітників з АТО

Волинь

 Сьогодні (3 травня) у Володимирі-Волинському на центральній площі міста урочисто  зустрічали військових 39-го окремого зенітного ракетного полку, які повернулися із зони АТО, -пише Волинь Post.
Полк сформували 27 грудня 2016 року, він дислокується у Володимирі-Волинському та підпорядковується оперативному командуванню «Захід».

З листопада 2017 до травня 2018 військовослужбовці виконували бойове завдання із недоторканості повітряних кордонів України. Майже  200 військових та 100 одиниць техніки залучили до виконання завдань, а нині всі бійці повернулися до військової частини.
Вони  хвилиною мовчання пом'янули пам'ять бійців, які полягли в АТО.
Голова  ОДА Олександр  Савченка вручив військовим  подяками та подарунками. Їх нагородили почесними нагрудними знаками та оголосили про присвоєння чергових військових звань.

«Ми повернулися до вас, додому, ми не підвели місто... Ми дуже раді, що тут війни немає - ми зробили все, щоб не допустити її сюди», - сказав командир батареї полковник Костянтин Заіченко

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!