Володимир-Волинський визнали містом, дружнім до дітей

Володимир-Волинський визнали містом, дружнім до дітей

Волинь

Сьогодні, 12-го жовтня,  у Володимир-Волинській міській раді підписали Меморандуму «Громада, дружня до дітей та молоді» з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), повідомляє БУГ.

В’ячеслав Петрук, начальник управління освіти, молоді і спорту, повідомив, що місто увійшло в 20-ку кращих серед інших міст України, де впроваджується практика дружньої громади до дітей. Для представників ЮНІСЕФ  це підписання стало восьмим.

“Сьогодні відбувається підписання меморандуму з містом, яке уже досягнуло вагомих успіхів у створенні умов,  сприятливих для проживання дітей та молоді. У Володимирі-Волинському реалізується низка ініціатив та проектів, що спрямовані на покращення умов проживання наймолодших городян та їхніх батьків.Нам приємно відмітити, що міська рада змогла налагодити продуктивний діалог із місцевим бізнесом задля інтересів дітей та молоді. Тож ми впевнені, що участь у програмі “Громада дружня до дітей та молоді” тільки примножить спільні успіхи громади та допоможе поширити досвід у регіоні“, – наголосила Наталія Бородчук, керівник проектів соціальної політики ЮНІСЕФ в Україні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!