Вперше на Волині екомарафон «Світанок Світязя»

Вперше на Волині екомарафон «Світанок Світязя»

Волинь

На екомарафон “Світанок Світязя” зареєструвалися понад 200 учасників. Це   жителі різних міст України, а також громадяни Республіки Білорусь та Республіки Польща, – повідомляють організатори.

Екомарафон “Світанок Світязя” відбудеться у суботу, 11-го серпня.  У рамках екомарафону сьогодні, 10 серпня, відбудеться транскордонний забіг “Пробіг Полісся”, що має на меті поліпшити дружні стосунки із сусідньою Республікою Польща. Починатиметься з польської сторони – Збереже до с. Адамчуки, що в Україні.

На екомарафон “Світанок Світязя”, а це понад 42 км,  зареєструвалося  39 учасників, Кубок України з перегонів на лижеролерах на марафонській дистанції 42 км – 44 учасники,“ЕКО–RUN” (біг на дистанції 5 км) – 28 учасників, “ЕСО WATER RUN” (пробіг по воді) 400 м – 5 учасників.

Варто зазначити, що серед зареєстрованих є учасники бойових дій, які долатимуть дистанції 5 км, 21 км та 42 км. Реєстрація для них є безплатною.

Нагадаємо, екомарафон “Світанок Світязя” – це історична подія для Волині, адже забіги на марафонські дистанції (понад 42 км) в області ще не відбувалися. В рамках “Світанку Світязя” відбудуться такі забіги: перший в Україні пробіг про воді 400 м, дитячі пробіги по воді на 100 м, півмарафон 21 км, марафон 42 км, естафета та біг по шосе 5 км.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×