Збирають гроші на титанову пластину для волинського атовця з травмою голови

Збирають гроші на титанову пластину для волинського атовця з травмою голови

Волинь

На Волині збирають гроші на операцію для атовця Олександра Кадира, який отримав важку черепно-мозкову травму після демобілізації. Про збір грошей оголосила відома волонтерка Наталія Попова у Фейсбуці.

«Йому 26 років, ветеран війни з 53 бригади, воював командиром САУ з лютого 2015 року... Після демобілізації живе з мамою в смт Маневичі, пише волонтерка.
Трагедія сталася 27 липня 2018 року- сусіди знайшли Сашу біля під’їзду з важкою черепно-мозковою травмою непритомного.. Ні люди, ні слідство по нападу на хлопця не встановили винуватців злочину. А Саша нічого за напад не пам’ятає....
Місцеві лікарі в ту страшну ніч спасли хлопчику життя.. Реанімація, кома, повернення з того світу.. Господь змилувався - Саша вижив!
На ноги Кадиру поставили... Потім важка реабілітація понад 2 місяці в Клеваньському військовому реабілітаційному центрі за державний рахунок.
І ось, нарешті, лікарі вирішили, що можливий наступний етап- закриття мозку титановою пластиною після травми..
Щодо випадку Саші Кадирі в Ковельському МТМО був зібраний консиліум лікарів. Нейрохірург Юрій Новак зі своєю командою береться закрити мозок титановою пластиною. ОПЕРАЦІЮ ПРИЗНАЧЕНО НА П‘ЯТНИЦЮ 1 лютого!!
Головний лікар Ковельського МТМО Oleg Samchuk запевнив, що всі обстеження і операція учаснику АТО будуть проведені безоплатно. І ще буде надано медикаменти на операцію на суму 10000 грн. за державною програмою та з фондів лікарні.
Але титанову пластину треба придбати самостійно....Її ціна на таку велику ділянку мозку близько  20 000 грн. з усіма знижками.
Прошу допомогти бійцю фінансово в цей складний момент життя.-закликає Наталія Попова».

Гроші збирають  на картку Привату мами- Кадира Світлана Василівна 5168757391279116

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×