Зустріч у Володимир-Волинському  «Клубі учасників АТО»

Зустріч у Володимир-Волинському «Клубі учасників АТО»

Волинь

Вже декілька років  у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості функціонує «Клуб учасників АТО», метою якого є допомогти військовослужбовцям адаптуватися до мирного життя.  Нещодавно на зустрічі у «Клубі…» презентували його учасникам книги про  захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність України на сході держави. Про це пише Район.Володимир-Волинський.

Бібліотекарі  презентували серію книг «Вклоняємось доземно українському солдату». Збірка є однією із перших документальних. Книги містять замальовки, нариси та унікальні фотографії, зібрані військовими журналістами про героїв війни на  Донбасі.

«Іловайськ» - книга про мужність, героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, добровольчих батальйонів, та всіх тих, хто опинився в «Іловайському котлі». Книга про жертовність і боягузтво, про героїзм і зраду, про людяність у самих нелюдських ситуаціях та трагедію. Також в рамках  заходу студенти-практиканти Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського презентували відеоролик про учасників АТО.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!