На Закарпатті п’яний священик проклинав поліцейського і його нащадків до 12 коліна!

На Закарпатті п’яний священик проклинав поліцейського і його нащадків до 12 коліна!

Закарпаття

Шок: в Ужгороді патрульна поліція зупинила автомобіль BMW X5, в якому їхали двоє п'яних чоловіків. Один з них виявився священиком. Він агресивно відреагував на затримання, пробував чинити опір, нецензурно лаявся та спробував втекти. Тож поліцейські через злісну непокору застосували до нього наручники. І тоді на їхні голови посипалися прокльони.

«Проклинаю тебе і 12 поколінь твоїх дітей. Вони будуть прокляті і хворі. Ти мене шукатимеш і проситимеш, щоб я молився за твої гріхи», — говорив затриманий одному з полісменів.

У міськвідділі поліцейські склали протоколи на чоловіків за злісну непокору законному розпорядженню поліцейського, на водія — адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп'яніння. Справу передали до суду.

Джерело: Високий Замок

https://www.youtube.com/watch?v=ZFIuuL6xmJc

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×