В Україні ідентифіковано за ДНК 563 загиблих воїнів АТО

В Україні ідентифіковано за ДНК 563 загиблих воїнів АТО

Україна

 В Україні за допомогою ДНК-експертиз ідентифіковано вже 563 загиблих бійців АТО. Про це розповіла голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець,-пише УНН.

“Станом на 18 лютого в базі даних ДНК-профілів зберігалися 2175 зразків невпізнаних тіл, що належать 973 особам. З них, завдяки зіставлення з ДНК-профілями родичів, які шукають зниклих безвісти близьких, ідентифіковано 563 людини. Відтак неідентифікованими залишаються ще 410 осіб”, - повідомила Богомолець.

За її словами, одна з причин затримки з ідентифікацією загиблих — невисока активність їхніх родичів — до бази даних внесено лише 1652 зразки їхніх ДНК.
“Існує також велика ймовірність того, що частина неідентифікованих решток тіл належить представникам протилежної сторони, яка веде проти нас війну. Родичі з того боку, які розшукують своїх зниклих безвісти, також мають можливість здати в Україні зразки ДНК для ідентифікації. Це — наш жест доброї волі з метою реалізації гуманітарного плану зі зменшення напруги між сторонами конфлікту”, - додала вона.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!