В Україні стартує вступна кампанія

В Україні стартує вступна кампанія

Україна

Цьогорічна вступна кампанія розпочинається вже сьогодні. Відтак, від 12 липня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Приймальна комісія Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки звертає увагу на те, що прийом заяв та документів для осіб, які проходять  творчі конкурси (малюнок, хореографія, музичні дисципліни, загальна фізична підготовка) на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання закінчується о 18.00 годині 20 липня 2018 р.

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (за наявності). 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!