Відзнаки імені героя Небесної сотні Дмитра Максимова вперше вручили в Києві

Відзнаки імені героя Небесної сотні Дмитра Максимова вперше вручили в Києві

Україна

19 травня у Києві, столиці України, вперше вручили відзнаки (грамоти) імені героя Небесної сотні, майстра спорту України, призера Дефлімпійських ігор Дмитра Максимова, -повідомляє Радіо Свобода.

 Їх отримали представники громадських і благодійних організацій, які підтримують розвиток дитячого і молодіжного спорту та опікуються проблемами патріотичного виховання молоді: президент міжнародного благодійного фонду «Крила» Ярослава Токар та тренер, представник Федерації функціонального багатоборства України  Дмитро Бєлобров,  який працює з дітьми з особливими потребами.

Відзначати таких людей та організації, вшановуючи пам'ять Максимова, запропонували батьки героїв Небесної сотні.  Спеціальну відзнаку (почесну грамоту і грошовий сертифікат) міністр молоді та спорту Ігор Жданов вручив засновнику клубу дзюдо «Арабат» (2013 року) в Генічеському районі Херсонської області Даміру Шаймарданову. У квітні 2014 року Шаймарданов ініціював проведення першого турніру з дзюдо для дітей імені Максимова. У травні 2014 року старший син Шаймарданова, Тимур, який проживав у Криму і допомагав українським військовим та патріотам України, зник безвісти – його доля дотепер невідома.

Відзнаку героя Небесної сотні Дмитра Максимова вручатимуть щороку. У першому конкурсі цього року було 16 номінантів із різних куточків України.

Дмитрові Максимову на момент загибелі було 19 років. Він – срібний та бронзовий призер з дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії. Він був надією для національної дефлімпійської збірної команди України з дзюдо, у Софії-2013. Від вибуху гранати йому відірвало руку. Хлопця хтось відвів у Будинок профспілок, де він помер від втрати крові. Його тіло кілька днів лежало в Михайлівському соборі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!