У Києві вперше вручили  премію імені Георгія Ґонґадзе

У Києві вперше вручили премію імені Георгія Ґонґадзе

Україна

У  Києві вперше вручили  премію імені Георгія Ґонґадзе для українських журналістів. Лауреатом 2019 року став журналіст, історик, а також засновник Музею-архіву преси Вахтанґ Кіпіані,- інформує  УНН із посиланням на PEN Ukraine.

Переможець Премії імені Георгія Ґонґадзе отримав пам’ятну відзнаку – статуетку, яка відображає ідею Премії, та сертифікат на суму 3000 долл.

Премія імені Георгія Ґонґадзе присуджується раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе. Це концептуально нова відзнака у сфері журналістики в Україні.

Премія покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому. Претендувати на Премію можуть лише журналісти, які працюють в Україні і які протягом останніх 5 років лишалися в професії.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×