11 вересня 2016, 23:16
0
0
0

14-у золоту медаль на Паралімпійських іграх в Ріо Україні принесла Лейла Аджаметова, яка виступає в категорії Т13 (слабкозорі), - повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Легкоатлетка виграла на дистанції 100 метрів, встановивши новий світовий рекорд. Результат Лейли - 11.79 секунди.

Також повідомляється, що друге місце зайняла південноафриканка Ільсія Хайес, третьою стала американка Кім Кросбі.

Крім того, український легкоатлет Дмитро Прудников завоював бронзову медаль Паралімпійських ігор в Ріо в стрибках в довжину. Він показав результат 6.99 метра, поступившись переможцю - Абдул Латіфа Ромлі з Малайзії - 61 сантиметр.

Результат малайзійця став новим світовим рекордом.

Додамо, медаль Прудникова стала ювілейною, 40-ю, на Паралімпійських іграх-2016 року для збірної України.