У Росії затримали полковника, якому терористи звітували про збитий малайзійський Boeing рейсу MH17

У Росії затримали полковника, якому терористи звітували про збитий малайзійський Boeing рейсу MH17

Світ

Російські правоохоронці затримали полковника ГРУ ГШ РФ Василя Гераніна, який брав активну участь у війні на Донбасі. Саме йому терорист Безлер звітував після того, як бойовики збили малайзійський Boeing рейсу MH17. Також він був членом ради командирів так званого «Союзу Добровольців Донбасу» терориста Гіркіна.

На даний момент затриманий перебуває під слідством в СІЗО. Відомо, що з ГРУ ГШ РФ його звільнили заднім числом.

Відомо, що на початку березня 2014 року полковник Геранін особисто прибув до Криму і брав активну участь в анексії українського півострова Росією. Геранін також цікавий тим, що за даними СБУ він особисто курирував бойовика Безлера (Бес) в період його перебування на Донбасі. 20 липня 2014 року СБУ опублікувало перехоплення доповіді Ігоря Безлер Василю Гераніну про збитий літак рейсу МН17. Таким чином він є одним з ключових свідків у справі російського теракту проти міжнародної спільноти.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!