Смоленська катастрофа: польська комісія виявила на крилі літака Качинського сліди вибуху

Смоленська катастрофа: польська комісія виявила на крилі літака Качинського сліди вибуху

Світ

Польська комісія, що займається повторним розслідуванням Смоленської катастрофи, заявила про сліди вибуху на лівому крилі літака. Про це заявила речниця комісії Марта Пальонек, повідомляє з посиланням на RMF24 «Високий Замок».

«На останньому пленарному засіданні комісії 25 липня була узгоджена позиція щодо термінів та основних причин руйнування лівого крила Ту-154М», — заявила вона.

На думку комісії, «знищення лівого крила Ту-154М не було спричинено зіткненням з березою». «Руйнування крила розпочалося перед березою, численні руйнування лівого крила літака Ту-154М мають сліди вибуху», — заявили у комісії.

Нагадаємо: 10 квітня 2010 року неподалік летовища «Северный», що поблизу Смоленська, розбився літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським та польською елітою на борту. У катастрофі загинули 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ї річниці Катинської трагедії.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!