Хотіли на весілля – потрапили у в'язницю

Хотіли на весілля – потрапили у в'язницю

Світ

У Бангладеш вертоліт із запрошеними на весілля гостями помилково приземлився на території в'язниці особливо суворого режиму. Охоронці негайно оточили вертоліт, затримавши і допитавши пілота та пасажирів. Даний інцидент викликав серйозне занепокоєння через загрозу безпеці на тлі повідомлень про можливу терористичну атаку.

«Це трапилося помилково, але інцидент викликав особливе занепокоєння через розвідувальні дані про можливість терористичної атаки з метою звільнення ув’язнених військовослужбовців», — заявив генеральний інспектор в'язниць генерал Сейд Іфтекар Уддін.

Керівник в'язниці заявив, що пасажирів було звільнено після короткого допиту, і вони без перешкод приєдналися до весільного прийому в сусідньому селі.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!