Модні меблі вирощують на плантації

Модні меблі вирощують на плантації

Світ

В Англії є особлива ферма. Тут вирощують… меблі. Майбутніми столами, стільцями та торшерами засадили кілька гектарів!

Англійський підприємець Гвеін Манро знав про техніку спеціального щеплення крон для формування дерев’яних фігур для ландшафтного дизайну. Чоловік загорівся ідеєю створювати цілком придатні для використання речі із суцільного дерева без застосування жодних додаткових матеріалів – цвяхів, клею, смол…

Перші екземпляри на продаж Гвеін посадив у 2006 році. Але спочатку насадження витоптали корови, наступного року їх об’їли зайці. Тож довелося все починати спочатку. Тепер щорічно на плантації «дозріває» до 50 ексклюзивних предметів меблів та інтер’єру, а всього підростає близько 400 різних конфігурацій стільців, рам для великих дзеркал і крісел, торшерів і оригінальних столиків. Повний цикл «виробництва» сягає 8–10 років.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×