Трагедія на шахті в Чехії:  загинуло 13 осіб, більшість жертв – поляки

Трагедія на шахті в Чехії: загинуло 13 осіб, більшість жертв – поляки

Світ

В результаті вибуху метану на вугільній шахті CSM біля чеського міста Карвіна загинули 13 шахтарів, більшість жертв - громадяни Польщі. Про це пише Українська правда з посиланням на  чеське видання Ceske Novine

Трагедія сталася у четвер ввечері, коли у північній частині шахти на глибині 880 метрів стався вибух метану. Він призвів до руйнування деяких місць видобутку.

Підземні роботи були негайно зупинені, усіх працівників відразу ж евакуювали. Рятувальники почали пошуки зниклих.

У лікарнях перебувають три постраждалих шахтарі, один з яких - в критичному стані. Ще сім осіб отримали медичну допомогу на місці.

Польське видання Onet повідомило, що із 13 загиблих 11 осіб є громадянами Польщі, двоє – чехи. У рятувальній операції поруч з чехами беруть участь дві професійні польські рятувальні команди.

Представник компанії, якій належить шахта, повідомив, що 23 шахтарі, які працювали під землею, були поляками. За словами одного із шахтарів, саме поляки працювали у денну зміну, тому вони - серед більшості жертв і зниклих.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!