СБУ проводить відпрацювання кордонів на Волині
Актуально

СБУ проводить відпрацювання кордонів на Волині

21 січня, 16:42
0
0
Сподобалось?
0

Протягом 2020 року завдяки заходам підрозділів Служби безпеки України до держбюджету донараховано понад 2,5 мільярда гривень митних платежів. Вилучено предмети контрабанди і виявлено порушення митних правил на суму 510 мільйонів гривень.

У минулому році за матеріалами СБУ також повідомлено про підозри 53 митникам, 31 прикордоннику, десятьом посадовим особам, які відповідають за контроль на кордоні. Засуджено 12 працівників прикордонної служби та 4 митної. За статтею 201 (Контрабанда) Кримінального кодексу України вироки отримали 36 осіб.

СБУ продовжує вживати заходи з нейтралізації загроз державній безпеці, пов’язаних з протиправними транскордонними операціями та контрабандою.

Служба безпеки також здійснює контррозвідувальне забезпечення митних органів та підрозділів Держприкордонслужби. У межах відпрацювання зведеними мобільними групами співробітників СБУ на державному та митному кордонах України продовжуються заходи із виявлення та локалізації сталих корупційних схем і механізмів незаконного ввезення в Україну контрабанди, вантажів. Це загрожує економічному потенціалу країни та завдає критичних втрат державному бюджету.

СБУ працює над виявленням та попередженням спроб іноземних спецслужб, організованих злочинних угруповань та окремих осіб використати українських митників і прикордонників у діяльності на шкоду державній безпеці України.


Наразі відпрацювання проводиться у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернівецькій, Чернігівській, Донецькій та Луганській областях.

Право здійснення відповідних заходів співробітниками Служби безпеки України у пунктах пропуску через державний кордон України та митницях визначено статтею 25 Закону України «Про Службу безпеки України», статтею 7 Закону України «Про контррозвідувальну діяльність» та статтею 12 Закону України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися