Україна посилила правила в'їзду для іноземців
Україна

Україна посилила правила в'їзду для іноземців

28 березня, 13:29
0
0
Сподобалось?
0

Кабінет міністрів посилив правила в'їзду іноземців до України: умовою став негативний ПЛР-тест на коронавірус.

Про це йдеться у постанові уряду від 22 березня. 

Відтепер тестування слід зробити не раніше 72 годин до моменту в'їзду на територію України. Крім того, іноземні громадяни мають мати поліс страхування.

Українці, які повертаються з-за кордону, мають пройти 14-денну самоізоляцію незалежно від того, в якій зоні перебуває країна, звідки вони в’їжджають. Від карантину звільняються ті, хто має негативний тест на CОVID-19, який зробили не раніше 48 годин перед в'їздом. 

Не підлягають самоізоляції люди (якщо вони не перебували контакті із хворими на COVID-19) такі особи:

українці, які не досягли 12 років;
водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;
громадяни України, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;
Пройти самоізоляцію мають і ті, хто перетинає лінію розмежування чи в'їжджає з анексованого Криму. Не відбувати двотижневий карантин мають право: 

- особи, які не досягли 12 років;
- працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні;
- особи, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;
- здобувачі освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;
- один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інших законних представників чи інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, які супроводжують осіб, зазначених в абзацах четвертому і п’ятому цього підпункту;
 - громадяни України, які хочуть вакцинуватися на підконтрольній уряду території та мають відповідне запрошення на щеплення з унікальним ідентифікатором.

Ці категорії зобов’язані встановити та активувати мобільний застосунок системи "Вдома". У разі неможливості встановлення застосунку громадяни України підлягають обсервації. Її можна припинити, отримавши негативний ПТЛ-тест.

Слід зауважити, що у низці європейських країн негативний ПЛР-тест на коронавірус є умовою для перетину кордону. Зокрема, аби потрапити на територію Чехії, іноземцям для в'їзду потрібно надати негативний тест на коронавірус, а потім пройти п'ятиденну самоізоляцію, після виходу із карантину - здати ще один ПЛР-тест.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися