рф вивела з білорусі всі свої наземні війська і перекинула їх на Куп'янський та Лиманський напрями
Україна

рф вивела з білорусі всі свої наземні війська і перекинула їх на Куп'янський та Лиманський напрями

29 серпня 2023, 11:24
0
0
Сподобалось?
0

росія повністю вивела свій наземний компонент з білорусі, перекинувши його у склад резерву об'єднаного угруповання військ. Його частини ведуть наступ на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Про це командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив у вівторок, 29 серпня, пише Military Media Center.

«Обстановка на кордоні з білоруссю повністю нами контролюється. Різких змін не передбачається. 

На даний час російський наземний компонент у повному складі виведений з білорусі та перебуває у складі резерву об’єднаного угруповання військ рф, частини якого ведуть наступ на Куп’янському/Лиманському напрямку.

В той же час, у вересні ц.р. на території білорусі заплановано проведення ряду спільних навчань ОДКБ (“Ешелон”, “Поиск”, “Взаимодействие”), які можуть бути використані як легітимізація нарощування військової присутності.

Враховуючи, що росія так і не досягла стратегічних цілей, в подальшому не виключається пошук нових приводів поновлення активних дій з північного напрямку. Отже організація провокацій та проведення диверсій на українсько-білоруському кордоні – не виключається.

Разом з тим, на теперішній час ознак формування ударних угруповань в смузі ОСУВ “Північ” не викрито. Наявний комплект військ прикриття збройних сил білорусі та угруповання прикриття ДК зі складу угруповання “Запад” готовий переважно до ведення стримуючих та оборонних дій на власній території.

Проте ризик загрози застосування диверсійно-розвідувальних сил з території білорусі не виключається, тому вже зараз ми вживаємо заходів щодо підвищення наших контрдиверсійних та оборонних спроможностей».


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися