У селі на Рівненщині американці знімають фільм
Рівненщина

У селі на Рівненщині американці знімають фільм

23 лютого 2019, 11:00
0
0
Сподобалось?
0

У  с. Серники Зарічненського району працює знімальна група із США, яка готує фільм про єврейського хлопчика. Він втік під час  розстрілу серницьких євреїв у лісі в роки Другої світової війни. Про це пише місцева газета «Полісся».

Фільм назвали " ХЛОПЕЦЬ ІЗ СЕРНИК". Натану Боброву нині за 80, він мешкає в Ізраїлі. Це вже другий приїзд знімальної групи в с. Серники.

Американці  шукали  людей, які їздили в Австралію на суд серницького поліцая Іванечка. Проте із тих свідків вже нікого немає. Зустрічалися і спілкувалися вони  з дітьми свідків, які були в Австралії на суді.

 Багато цінної інформації розповіла  Людмила Полюхович: про те, як велися розкопки розстріляних євреїв, як серничани їздили на суд в Австралію. Її мама, нині покійна Надія Дмитрівна Полюхович, в той період працювала головою Серницької сільської ради, особисто була всі дні на розкопках єврейських поховань, супроводжувала групу серницьких свідків на суд до далекої Австралії і там, всі 14 днів їх перебування  вела щоденник, де записувала події та власні враження, переживання, які відбувалися кожного дня, прожитого в Австралії.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися