Як команди з різних ліг – «Волинь» програла на зборах одному зі своїх конкурентів

12 березня 2020, 13:09
0
0
0

«Волинь» завершила учбово-тренувальний збір у Туреччині спарингом із лідером української першої ліги – винниківським «Рухом». Саме цей спаринг мав дати відповідь як виглядає луцька команда на фоні ключових конкурентів у боротьбі за путівку до прем’єр-ліги. Як показав матч, готовність суперника до початку сезону нині на значно кращому рівні. Уже на сьомій хвилині зустрічі «рухівці» вели у рахунку 2:0. Загалом команда зі львівщини домінувала у першому таймі тотально, ніби грала з суперником нижчим за класом. До завершення 45-хвилинки «Рух» забив ще один гол, хоча міг забити значно більше.

Лише з середини другого тайму «Волинь» підрівняла гру й таки спромоглася на гол престижу, який на 82 хвилині забив Амбросій Чачуа.

У підсумку, поразка «хрестоносців» – 1:3! А сама гра лучан дуже насторожує і часу на зміни лишилося небагато. Перший офіційний матч «Волинь» зіграє уже 22 березня з «Чорноморцем».