Статки головного прокурора Волині
Волинь

Статки головного прокурора Волині

28 травня, 14:03
0
0
Сподобалось?
0

Головний прокурор Волині Тарас Безрукий не має власної нерухомості, але володіє авто Subaru Forester 2008 року випуску. За рік він заробив 687, 5 тисяч гривень.

Про це йдеться у його декларації за 2019 рік, - повідомляє Перший.

Тараса Безрукого представили на посаді головного прокурора Волині 26 листопада 2019 року. До цього він працював у генпрокуратурі.

Так, у генпрокуратурі у 2019 році він заробив 594,8 тисяч гривень, у прокуратурі Волинської області – 92,6 тисяч гривень. Разом – 687, 5 тисяч гривень.

Також посадовець задекларував 78,7 тисяч гривень зарплати своєї дружини Наталії Безрукої у Національній академії прокуратури України, 15,4 тисячі страхових виплат, а також 86 тисяч гривень подарунку, який вона отримала від Романа Безрукого – вірогідно батька Тараса Безрукого.

На рахунках у банках Тарас Безрукий зберігає 56 тисяч гривень, готівкою – 32 тисячі доларів та 3 тисячі євро.

Власної нерухомості сім’я Тараса Безрукого не має, але вони мають право користуватися будинком площею 292,4 квадратні метри у місті Калуш Івано-Франківської області (належить Роману Безрукому) та квартирою площею 83,2 кв. м. в Івано-Франківську.

Орендують Безрукі кімнату площею 43,6 квадратних метрів і гараж площею 17 кв.м. у Києві (належать Національній академії прокуратури України), а також квартиру у Луцьку – площею 58,4 кв .м.

Окрім цього, дружина Наталія Безрука має право користуватись квартирою площею 63,71 кв. м. у Києві, яка вважається об’єктом незавершеного будівництва.

Тарас Безрукий має авто Subaru Forester 2008 року випуску та може безплатно користуватись авто Citroen DS5 2012 року випуску.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися