У Луцьку освятили новозбудовану церкву Московського патріархату
Волинь

У Луцьку освятили новозбудовану церкву Московського патріархату

7 червня 2020, 17:39
9
1
Сподобалось?
1

У Луцьку 4 червня освятили новозбудований Свято-Воскресенський храм РПЦвУ.

Церква знаходиться на вулиці Рівненській, - повідомляє сайт Волинської єпархії РПЦвУ.

Освячення здійснив вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій, з яким співслужили благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, архімандрит Аліпій (Сапіга), настоятель місцевого храму прот. Іоанн Сургент, настоятель Луцького кафедрального собору Всіх святих землі Волинської прот. Володимир Яцишин та ін.

Як видно зі світлин, на освяченні були присутні чимало прихожан, серед яких - люди літнього віку та діти.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • Жах!
    Жах!

    Народ знає де сектанство а де Божа Віра! Все стане на свої міста!

    7 червня 2020, 18:11
    Відповісти
  • Володимир
    Володимир

    Ви журналісти чи хто? Не існує в Україні церкви РПЦ...Є УПЦ, користуйтесь офіційними назвами, а не тими, якими вам хочеться. В ПЦУ на служби не ходять? Одне злорадство...

    7 червня 2020, 18:43
    Відповісти
  • Ніна
    Ніна

    Розповсюдження короновірус! !!

    7 червня 2020, 21:05
    Відповісти
  • Лана
    Лана

    Що можна сказати? Чому місцева влада виділила Московській (Російській) церкві в Україні землю під будівництво, та ще під час війни? А відносно прихожан, це низьке в моральному плані бидло, якому всеодно, що ця церква МП і несе в собі зло, навіть в тому плані, що були без засобів індивідуального захисту. Ці люди не знають історію України і не хочуть знати.

    7 червня 2020, 21:45
    Відповісти
    • Жах!
      Жах!

      Де написано що церква "московська" де ,коли і хто кому обьявляв війну?

      8 червня 2020, 16:31
      Відповісти
    • Oksanа
      Oksanа

      Яке право,ВИ, маєте називаи людей бидлом. Ви порушуєте і не поважаєте закон України, який захищає цих людей і їх віру.

      8 червня 2020, 19:14
      Відповісти
  • Свідомий
    Свідомий

    Не шановні журналісти. Пишіть офіційну назву церкви, згідно державної реєстрації. А не свої фантазії. Офіційна назва - УПЦ(Українська Православна Церква)

    7 червня 2020, 22:28
    Відповісти
  • Ольга
    Ольга

    Скільки ненависті і злоби проти церкви ! Яке ваше діло хто як молиться?Вам не заважають нічні клуби! наливайки продавці спиртяги та наркоти на кожному кроці в Луцьку?Чого вчепились до церкви?!

    8 червня 2020, 08:44
    Відповісти
  • Oksana
    Oksana

    Молодці)...Дуже гарна церква!

    8 червня 2020, 19:16
    Відповісти