На Волині коледж закрили на карантин
Волинь

На Волині коледж закрили на карантин

30 вересня, 16:16
1
0
Сподобалось?
0

Володимир-Волинський педагогічний коледж відправили на карантин до 7-го жовтня (включно). Причина – виявлення коронавірусу в одного з викладачів вишу.

Інформацію підтвердив директор коледжу Микола Савельєв. За його словами, від 30-го вересня заклад на карантині, пише Буг.

Усе через виявлення коронавірусу в одного з викладачів та широке коло контактних осіб серед працівників.

Саме тому було прийняте рішення і отримане погодження на обласному рівні відправити заклад на карантин. Його запровадили до 7-го жовтня включно.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Коментарі

  • іншого виходу немає
    іншого виходу немає

    Лвпу від ОіН отримало по Списку бонуси п\п №6 в параграфі 4 . Скіфське золото : а) в рідкому стані ; б) в газоподібному вигляді в) псалтира ; г) тортина ; д) свірська ... , а в робочий час просто в кафе "СКІФ" дуректор романюк з своїм підлеглим інженером з т.б. і охорони праці . " Керували" обідали з 12г.00хв. - 16г.15хв. ... Лупил б кашу за дружнім алкообідом , ще в другу зміну ( та передумали, баристка отримуючи слідуюче замовлення показала , що за ними ведеться любительське відео спостереження ). Шоб прогодувати скотину , в підсобному господарстві ОіН . Завферма плахотна , смотрящий бригадир ткачук . В з*вязку з тим , що коштів отриканих від вдячних переможців , як винагороду від "виграних" тендерів ... буде маловато. * Закриваєм * шайку на КАРАНТИ ! ? !

    1 жовтня, 09:12
    Відповісти

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися