У місті на Волині з’явиться соціальне таксі
Волинь

У місті на Волині з’явиться соціальне таксі

29 березня, 10:37
0
0
Сподобалось?
0

У Володимирі-Волинському запрацює послуга «Соціальне таксі».

Про це повідомляє пресслужба міськради.

«Соціальне таксі» є одним із видів соціальних послуг, які надаватимуться Територіальним центром соціального обслуговування. Основною метою є поліпшення соціального обслуговування осіб похилого віку, осіб із інвалідністю І-ІІ групи, які не можуть самостійно пересуватись або пересуваються за допомогою палиць, милиць, інвалідних візків, та дітей з інвалідністю внаслідок захворювання опорно-рухового апарата», – йдеться у повідомленні.

Обіцяють, що отримати послугу можна буде вже з квітня (точну дату мають повідомити додатково) за таким графіком: у робочі дні, з понеділка по четвер, – з 9:00 до 16:00, у п’ятницю – з 9.00 до 15.00.

Надання послуги служби «Соціальне таксі» буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, коштів із інших джерел, передбачених на забезпечення діяльності територіального центру.

Для того, аби отримати можливість користуватись послугою, особа з інвалідністю, уповноважені осіб дітей з інвалідністю внаслідок захворювання опорно-рухового апарата письмово повинні подає заявку до Центру надання адміністративних послуг щодо бажання отримувати послугу служби «Соціальне таксі» та згоди на внесення особистих відомостей отримувача послуги.

До заяви особа-заявник повинна надати копію паспорта, копію довідки МСЕК, копію документа, який посвідчує наявність або відсутність у користуванні у особи-заявника або спільно проживаючих членів його родини легкового пасажирського автомобіля, у тому числі отриманого через органи соціального захисту населення.

Для безпосереднього отримання послуги заявник, чиї особисті відомості внесені до інформаційної бази, повинен подати заявку не пізніше ніж за один день до виїзду за бажаною вказаною адресою з зазначенням бажаного часу послуги та орієнтованого терміну перебування на об’єкті відвідування. Заявка подається особисто, з допомогою соціального працівника через контактний телефон територіального центру.

Послуга служба «Соціальне таксі» надаватиметься виключно за призначенням, у присутності супроводжуючого або соціального працівника для перевезення визначених категорій громадян до підприємств, установ, організацій різних форм власності та підпорядкування соціальної спрямованості і соціального захисту, банківських установ, медичних закладів, вокзалів, автостанції.

Послуга служба «Соціальне таксі» в межах Володимир-Волинської міської територіальної громади надаватиметься заявнику безкоштовно в межах Володимир-Волинської міської територіальної громади.

Транспортний засіб для надання послуги служба «Соціальне таксі» надається, забезпечується та обладнується Володимир-Волинським інклюзивно-ресурсним центром.

Щоденно послуга служба «Соціальне таксі» позачергово надаватиметься для виконання заявок із доставки дітей з інвалідністю – вихованців Володимир-Волинського інклюзивно-ресурсного центру.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися