Владика Михаїл просить виділити землю під Волинський некрополь
Волинь

Владика Михаїл просить виділити землю під Волинський некрополь

18 жовтня 2021, 14:56
0
0
Сподобалось?
0

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звернувся до обласної та Луцької міської рад із пропозицією визначити місце поховання видатних краян.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

У листі зазначено: «Кладовища, де поховано знаменитих людей, як-от Байкове у Києві, Личаківське у Львові, з часом перетворюються не тільки у місця їх вічного спочинку, місця молитви за їх упокоєння, місця “культури смерті” (де доклали старань кращі скульптори й архітектори), а й культури життя. Адже відвідання цих могилок надихає продовжувати справу небіжчиків, кличе до сумлінної праці, підносить любов не лише до небесної, а й до земної Батьківщини.

За таким зразком було б добре заснувати цвинтар, на якому ховатимуть наших славетних земляків, – Волинський некрополь. Ті, хто найбільше потрудився для Волині й України в цілому, особливо прославив її будь-якими талантами, даними Творцем, можуть бути поховані саме там. З-поміж людей різних професій та посад тут могли б бути поховання і спочилих очільників області й обласного центру», – пише високопреосвященний.

Це стало б іще однією спонукою до старанної праці на благо волинян, праці, яку було б ще й таким чином пошановано по відході у вічність, вважає владика. Тож просить розглянути це питання і відвести земельну ділянку для створення Волинського некрополя.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися