Кому трамвай — за тисячу євро?

Кому трамвай — за тисячу євро?

29 квітня 2014, 23:47

За смішні гроші Житомир зумів домовитися з естонцями про купівлю... трамваїв. П'ять одиниць транспорту обійдуться бюджету всього у 5 тисяч євро!

З мосту впала... фура

З мосту впала... фура

29 квітня 2014, 23:34

У Тернополі на одному з мостів сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій вантажівки, рухаючись по об'їзній в напрямку Львівської траси, не впорався з керуванням і разом з фурою злетів униз.

Янукович вивіз в Росію 320 тонн доларів

Янукович вивіз в Росію 320 тонн доларів

29 квітня 2014, 22:47

Масштаби корупції в режимі Януковича вражають. І хоч на сьогодні відомі далеко не всі факти та схеми, за якими команда колишнього «кримінального» очільника України дерибанила державні кошти, оприлюднені дані шокують. Якби хоч часточку повернути до бюджету, можна було б українську армію утримувати мало не ціле десятиріччя!

З чужим паспортом — до Євросоюзу

З чужим паспортом — до Євросоюзу

29 квітня 2014, 11:04

Пасажир міжнародного потяга «Київ-Варшава», який прибув на залізничну станцію «Ягодин», для контрольної перевірки пред'явив прикордонникам паспорт громадянина Великобританії. Насправді ж був громадянином Республіки Конго.

Кордони України охороняють козаки зі Славути

Кордони України охороняють козаки зі Славути

29 квітня 2014, 10:44

Українсько-білоруський кордон, окрім прикордонників, відтепер стережуть і... українські козаки. Зокрема, у Волинській області до патрулювань території долучилися добровольці Славутської паланки козаків. На чолі у них - сам мер міста Славута, що на Хмельниччині, Василь Сидор.

Львів грипує

Львів грипує

29 квітня 2014, 10:35

На Львівщині збільшилася кількість хворих на грип та ГРВІ. За кілька днів на гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 6952 особи

«Донецька народна республіка» просить допомоги у... США

«Донецька народна республіка» просить допомоги у... США

29 квітня 2014, 10:12

«Донбас і весь Південний Схід України опинилися в епіцентрі жахливої за своїми масштабами гуманітарної катастрофи. Сотні тисяч людей... приречені на болісну загибель через відсутність ліків. Мирні жителі міст і сіл на межі голоду».

Зарізала чоловіка й пішла спати

Зарізала чоловіка й пішла спати

29 квітня 2014, 09:57

Кривава драма розігралася на Тернопільщині. У селищі Мельниця-Подільська Борщівського району жінка в пориві гніву зарізала благовірного. Коли той помер, вимила підлогу, випрала одяг і... пішла спати.