На Волині повісився голова виборчої комісії

На Волині повісився голова виборчої комісії

Кримінал

У селі Лище Луцького району наклав на себе руки голова сільської виборчої комісії – чоловік, 1960 року народження. Його знайшли повішеним у власному будинку.

Як повідомили «Віснику+К» у сільській раді, чоловік був представником від ВО «Свобода». Очолювати комісію не хотів, але партія таки його висунула. Останнім часом у чоловіка почалися проблеми в особистому житті. Він нещодавно пережив інсульт, сварився з жінкою, почав заглядати у чарку.

Заступник голови обласної виборчої комісії Микола Євтушин пояснив, що тепер закон такі надзвичайні обставини не завадять проведенню виборів. Проводити засідання виборчої комісії, відповідно до закону, може будь-який її член, якого обрали головуючим. Наразі ж районна виборча комісія вирішує питання про заміну голови лищенського виборчкому. Тим часом тут продовжується стабільна робота. Вчора сільська комісія отримала бюлетені, сьогодні їх передають до виборчих дільниць. Їх тут дві – у Лищі та Воротневі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!