Заяву для отримання грошей за зекономлені субсидії необхідно подати до 1 вересня

Заяву для отримання грошей за зекономлені субсидії необхідно подати до 1 вересня

Економіка

Субсидіантам, які економили енергоносії, держава поверне грішми еквівалент вартості заощаджених 150 кіловатів електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Нагадуємо, що для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву в управління праці та соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди. 

Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подання заяви рахунок у банку повинен бути вже відкритим.  

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×