ПАТ «Волиньобленерго» повідомляє, що в області у четвер, 16 червня, і п’ятницю, 17 червня, у зв’язку з ремонтними роботами тимчасово буде відсутня електроенергія у таких населених пунктах.
Планові вимкнення
на 16.06.2016 р.
Володимир-Волинський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Горохівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1. |
ПЛ-0,4 кВ від КТП№ 486 с.Зелене |
09:00-17:00 |
Церква с.Зелена КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" - ФАП с.Зелена |
с.Смолява:вул.Зеленська; с.Зелена: вул.Берестецька,вул.Рузаки |
2. |
ПЛ-0,4 кВ від КТП№ 286 с.Жабче |
09:00-17:00 |
СФГ "Світанок" - ДКУ-2 с.Жабче АНВФ Надія - ферма , зернотік с.Жабче Жабченська сільська рада – башня с.Жабче Нагорнюк Л.Я. - Зерносклад №2 с.Жабче |
с. Жабче:вул. Польова,вул. Вчительська 1,10 вул. Козакова Долина |
3. |
ПЛ-0,4 кВ від КТП№48 с.Печихвости |
09:00-17:00 |
ФОП Кушнір О.І. – пилорама с.Печихвости
|
с. Печихвости:вул. Горохівська
|
Іваничівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1, |
ПЛ-10 кВ Л-80-07 |
9:00 – 17:00 |
с. Грибовиця, ФО Туз гараж, ФО Міндзя, водонапірна башня, ФАП , адмінприміщення с/р, СФГ „ Юник”, ФОП Тарасюк склад, школа, АТС „ Укртелеком”, дитячий садок, СКЗ „ Волинь газ” |
с. Грибовиця
|
2, |
КТП-245 с. Морозовичі |
09:00 – 17:00 |
|
с .Морозовичі вул.Прикордонна,62-71 |
3, |
КТП-268 с. Заболотці |
10:00 – 17:00 |
ФГ „ Зубр-1”, ФГ „ Агро стиль” |
с .Заболотці |
Камінь-Каширський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Ківерцівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1. |
ПЛ-0,4кВ КТП-39 Л-,2 |
10:00 -16:00 |
|
с.Діброва, вул.Лісова |
Ковельський район |
||||
Інформацію не надано |
||||
Локачинський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
КТП№7 Л-2 |
9-00--17-00 |
Проф.ліцей, військомат, БК, відділ освіти, п-ці ТаранС.М., Пасічник О.А. |
с.м.т.Локачі вул.Першотравнева |
2 |
КТП№75 Л-2 |
9-00--17-00 |
Вет.пункт, С/р, БК |
с.Кисилин вул, 40-річчя Перемоги |
3 |
КТП№210 |
9-00--17-00 |
|
с.Маньків вул.Танкістів |
місто Луцьк |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Луцький район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10 кВ Л-41-09 від ЛР-241 (КТП-180) |
09:00 – 17:00 |
с. Воротнів: ДП ”Ківерцвське лісове господарство” |
|
2 |
ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-218 |
10:00-17:00 |
|
с.Воютин (Чорний Ліс) вул.Центральна |
3 |
ПЛ-10 кВ Л-33-04 від ЛР-20 (КТП-43, 383) |
09:00 – 17:00 |
ПАТ „Укртелеком”, Торчинське СТ Луцької РСС, п-ць Кухарук В.М |
с. Смолигів вул. Першоготравнева, Миру, Польова |
Любомльський та Шацький райони |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
пл-0.4 КТП-133 |
9:00-17:00 |
|
с.Новоугрузька |
2 |
пл-0.4 КТП-250 |
9:00-17:00 |
|
с.Крушинець |
Любешівський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Маневицький район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10 кВ Л-45-03 |
10:00-17:00 |
с. Підцаревичі: Новочарторийське споживче товариство магазини, клуб, ФОП Батурко Наталія Сергіївна магазин, молитовний будинок, ФОП Олеш Анатолій Васильович, ФАП, школа. с Колодії: Новочарторийське споживче товариство магазин, школа, ФАП, Маневицьке управління водного господарства дільниця |
с. Підцаревичі, с. Колодії частково |
місто Нововолинськ |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-0,4 кВ Л-2, Л-3, Л-4 ТП-23 |
09:00-17:00 |
|
м.Нововолинськ: вул.Л.Українки. вул.Павлова, вул.Полуботка, вул.Глінки, вул.Дольна, вул.Філатова, вул.Попова, вул.Паркова, вул.Я.Мудрого, пров.Бойка, вул.Ціолковського |
2 |
ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-17 |
09:00-17:00 |
|
м.Нововолинськ вул.Маяковського, 11 вул.Винниченка, 11-17 |
Ратнівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10 кВ Л 17-05 від ЗТП-197 |
09:30-16:30 |
Всі споживачі |
с.Тур (Повністю) |
Рожищенський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Старовижівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-36 смт. Стара Вижівка |
10:00-17:00 |
СМП "Старовижівський агробуд", ВАТ "Волиньгаз" |
Вул. Незалежності |
Турійський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120 КТП-311 |
10:00-16:30 |
|
с.Свинарин вул.Степова, Польова, Незалежності |
2 |
ПЛ-10кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120 КТП-154 |
10:00-16:30 |
СВК”Батьківщина” – контора, Купичівська с/р- клуб, дит.садок, ФАП, церква, ФОП Заколодежна Є.П. - магазин |
с.Чорніїв вул.Молодіжна, Незалежності, Польва |
3 |
ПЛ-10кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120 КТП-153 |
10:00-16:30 |
СВК”Батьківщина” – бригада |
с.Чорніїв вул.Степова |
4 |
ПЛ-10кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120 КТП-152 |
10:00-16:30 |
АТС, СВК”Батьківщина” – тр.бригада |
с.Свинарин |
5 |
ПЛ-10кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120 КТП-151 |
10:00-16:30 |
СВК”Батьківщина” – ферма |
с.Свинарин |
6 |
ПЛ-10кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120 КТП-150 |
10:00-16:30 |
СВК”Батьківщина” – насосна, Купичівська с/р – клуб, бібліотека, церква, школа, столова, пошта, дільниця ветмедецини, ФОП Піндюк Г.І.- магазин |
с.Свинарин вул.Шкільна, Незалежності, Лісова, Польва |
7 |
ПЛ-10кВ Л-61-09 від ЗТП-200 до ЗТП-202 |
09:00-16:30 |
ПП «Леля»- консервний завод |
с.м.т.Турійськ вул.Ковельська |
8 |
ПЛ-10кВ Л-61-09 від ЗТП-200 до ЗТП-202 КТП- 213 |
09:00-16:30 |
ГРП, СКЗ |
с.м.т.Турійськ вул.Ковельська, Кузнєцова, Квітнева |
Планові вимкнення
на 17.06.2016 р.
Володимир-Волинський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1. |
Л-2 КТП-12 |
09:00 – 16:00 |
|
м.Володимир-Волинський: вул.Галицька, Сушкевича, Волинська, Липинського, Лотоцького,№№16-58,61-79, Я.Мудрого,№№42,49 |
2 |
ПЛ-10 кВ Л-01-08 |
09:00 – 16:00 |
ЗТП-284 ПТФ „Чеботурочка” |
|
Горохівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-0,4 кВ від КТП №589 с. Квасів |
09:00-17:00 |
|
с. Квасів: вул. За млин |
2 |
ПЛ-0,4 кВ від КТП №486 с. Зелена |
09:00-17:00 |
Церква с.Зелена, КЗ"Горохівський районний ЦПМСД", |
с.Смолява: вул.Зеленська, вул.Берестецька,, вул.Рузаки, |
3 |
ПЛ-0,4 кВ від КТП №252 м. Горохів |
09:00-17:00 |
Горохівський районний відділ освіти, Горохівська міська рада (дитсадок), Горохівське МСТ, Райспоживспілка, ФОП Котик В.Т., ФОП Головко В. В., ФОП Войтович С.О., |
м. Горохів: вул. Лисенка, вул. Шкільна, вул. Козацька |
Іваничівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1. |
КТП-268 |
9:00 – 16:00 |
ФГ „ Агро стиль”, ФГ „ Зубр-1” |
|
2. |
КТП-231 |
10:00 – 16:00 |
ФОП Костровська В. |
|
3. |
КТП-57 |
09:00 – 16:00 |
ФОП Хвиль Л.М., клуб , медпункт |
с. Древині вул. Садова, Молодіжна, Зелена |
Камінь-Каширський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1. |
КТП-40 Л-2 |
09:30 – 16:00 |
|
с.Полиці |
2. |
КТП-321 Л-1, Л-2 |
09:30 – 17:00 |
Школа, клуб, церква, сільська рада, пошта |
с.Радошинка |
3. |
ПЛ-0,4 кВ Л-59-10 |
09:00 – 16:00 |
ГКНС, очисні споруди |
м.Камінь-Каширський |
Ківерцівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1. |
ПЛ-0,4кВ КТП-39 Л-1,2 |
10:00 -16:00 |
|
с.Діброва, вул.Лісова |
Ковельський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Локачинський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
КТП№116 Л-3 |
9:00-17:00 |
|
с.Конюхи |
2 |
КТП№162 Л-1 |
9:00-17:00 |
|
с.Губин |
місто Луцьк |
||||
Інформацію не надано |
||||
Луцький район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3 КТП-258 |
9:30-17:00 |
ФОП Зайчук М.К Церква |
с. Г.Полонка вул. Прибережна, Зелена, Горохівська, 2-24(парні номери) |
Любомльський та Шацький райони |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-0,4 кВ КТП-133 |
09:00 – 17:00 |
|
с. Новоугрузьке |
2 |
ПЛ-0,4 кВ КТП-35 |
09:00 – 17:00 |
|
с.Головно, вул. 1-го Вересня, Ворошилова |
Любешівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10кВ Л-12-02 |
10:00-17:00 |
Школа, ФАП, дит.садки 1і2, АТС, |
с.Воля Любешівська (частково) |
Маневицький район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10 кВ Л-28-09 від ЛР-9 |
10:00-16:00 |
ФОП Косько В.В. магазин, молитовний будинок, лісництво, дачі. |
с. Череваха |
місто Нововолинськ |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ТП-52 ІІ-СШ-0,4 кВ |
09:00-16:00 |
Ощадбанк філія №11, ДНЗ №8, продуктовий магазин, водоканал, аптека, перукарня |
с.Жовтневе вул.Миру, 12-22 вул.Пархоменка, 5-31 вул.Незалежності, 10 вул.Шахтарська, 6 |
Ратнівський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Рожищенський район |
||||
Вимкнень споживачів не заплановано |
||||
Старовижівський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10кВ Л-57-05
|
10:00-16:00 |
|
села Яревище, Лютка повністю |
2 |
ПЛ-0,4кВ від КТП-182 с. Мокре |
10:00-16:00 |
Церква, ФАП, будинок культури, школа, ПП. Хлопук магазин, Райспоживспілка магазин |
Вул. Незалежності |
3 |
ПЛ-0,4кВ від КТП-105 с. Мокре |
10:00-16:00 |
|
Хутір Білаші |
4 |
ПЛ-0,4кВ від КТП-161 с. Мокре |
10:00-16:00 |
|
Хутір Ярмолюки |
5 |
ПЛ-0,4кВ від КТП-61 с. Мокре |
10:00-16:00 |
|
Хутір Ярмолюки |
Турійський район |
||||
№п/п |
Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається |
Запланований час перерви електро-постачання (від… до …) |
Найменування юридичних споживачів, що вимикаються |
Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються |
1 |
ПЛ-10кВ Л-61-09 від ЗТП-245 до КР-190 КТП-340 |
09:00-16:30 |
ГРП, СКЗ |
с.м.т.Турійськ вул.Ватутіна |
2 |
ПЛ-10кВ Л-61-09 від ЗТП-245 до КР-190 КТП-266 |
09:00-16:30 |
МНС – склад, РСТ – магазин, ФОП Лукша Д.І.- торговий павільйон |
с.м.т.Турійськ вул.Горького, Нова, Ватутіна, Стрілецька, Музиченька, Пролетарська, Шляхетна |
3 |
ПЛ-10кВ Л-61-09 від ЗТП-245 до КР-190 КТП-317 |
09:00-16:30 |
ФОП Бурек О.В.- бар «Околиця» |
с.м.т.Турійськ вул.Степова, Луцька- 49-70, І.Франка, Лікарська |
4 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-367 |
10:00-16:00 |
Луківське КП «Коммунальник» - КНС, ФОП Здрок І.М.- майстерня |
с.м.т.Луків м-р.Стакор |
5 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-255 |
10:00-16:00 |
Луківське КП «Коммунальник» - насосна, Луківська с/р –ПМК – 4,6, ПрАТ «ПМК-198» - госп.двір |
с.м.т.Луків м-р.Стакор |
6 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-198 |
10:00-16:00 |
ПрАТ «ПМК-198» - база |
с.м.т.Луків м-р.Стакор |
7 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-358 |
10:00-16:00 |
ТзОВ «Аміла» - асфальтний завод |
с.м.т.Луків вул.Сміденська |
8 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-272 |
10:00-16:00 |
Льонодільниця |
с.м.т.Луків вул.Сміденська |
9 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-194 |
10:00-16:00 |
«Волиньзернопродукт» -ХПП |
с.м.т.Луків вул.Сміденська |
10 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-193 |
10:00-16:00 |
ПП «Луцькбудторг»- база |
с.м.т.Луків вул.Сміденська |
11 |
ПЛ-10кВ Л-25-01 від від ПС до ЛР- 83 КТП-13 |
10:00-16:00 |
|
с.м.т.Луків вул.Сміденська |
Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!