Цивільних штрафуватимуть за носіння військової форми

Цивільних штрафуватимуть за носіння військової форми

З перших уст

Набув чинності закон щодо відповідальності за незаконні дії стосовно державних нагород, незаконне носіння військової форми одягу та наругу над місцем поховання захисника України.
За носіння військової форми зі знаками розрізнення військовослужбовців ЗСУ або інших військових формувань, для українців, які не мають права одягати такі однострої, передбачено штраф – від 2550 до 3400 гривень,  при повторному порушенні – від 3400 до 6800 гривень. Форма конфіскується.

Про це інформує сторінка 14 окремої механізованої бригади у «Фейсбуку».
Крім того, передбачена кримінальна відповідальність за осквернення або руйнування могил та пам’ятників військових, які брали участь у відсічі агресії з боку Російської Федерації. За такий злочин можна потрапити за грати на строк від трьох до п’яти років.
Штрафуватимуть і за купівлю чи продаж ордена, медалі чи будь-якої іншої відзнаки, або їх незаконне носіння. За такий проступок доведеться сплатити від 850 до 6800 гривень. За підробку державних нагород накладатимуть штраф від 1700 до 3400 гривень із конфіскацією незаконно виготовленої нагороди.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×